Rok 2018

Február

Cvičenia

Fond pridelil 100 € pre pani Kmeťkovú, ktorej syn Marko je dlhodobo chorý, s obmedzenou motorikou a ona s ním absolvuje pravidelne fyzicky aj finančne náročné cvičenia s cieľom naučiť ho opäť hýbať sa.

Pomoc s tréningami

Fond pridelil 200 € pre pána Ľubomíra Verešpeja, ktorý sa stará a financuje náročné hokejové tréningy, výstroj, cestovanie svojho syna, mladého hokejistu.

Liečba mozgovej obrny

Fond pridelil 100 € pre pani Andreu Bílkovú, pre pomoc jej dcére Lilianke, ktorej bola diagnostikovaná mozgová obrna a liečenie tejto choroby, ako aj existencia doma, je pre ňu finančne veľmi náročné.

November

Rekondičný kúpeľný pobyt

Fond pridelil 200 € pre pani Veroniku Ďurinovú, ktorá má Downov syndróm, autizmus a ťažkú srdcovú vadu. Má 19 rokov a i keď má toľko rokov, je ako malé dieťa. Nerozpráva, žije v jej "vlastnom svete ". Je mierumilovná. Má rada šnúrky v ruke s ktorými aj zaspáva a má rada knižky so zvieratkami. Navštevuje dva krát do týždňa špeciálnu praktickú školu v Leviciach. Veroniku bolievajú nohy, nosieva ortopedické topánky . Je mama ak môže s ňou chodieva rekondičné kúpeľné pobyty s procedúrami pre ňu. Takéto pobyty jej nohám veľmi prospievajú a dcéra je vo vode veľmi, sú ale finančne veľmi náročné.

Starostlivosť o syna

Fond pridelil 200 € pre pani Emíliu Jurtinusovú, mamičke, ktorá sa stará o svojho syna v neľahkom zdravotnom stave.

Organizácia maratónu v Košiciach

Fond pridelil 100 € pre Petra Buca – organizátor Jazerného maratónu – pre organizátorov tejto aktivity, ktorí bojujú s nízkym rozpočtom.

Pomôcky do školy

Fond pridelil 100 € pre Angeliku Jankurovú – mamičku, ktorá sa stará o dve deti, školákov a pred nástupom do školy má obmedzené finančné možnosti pri kúpe pomôcok do školy.

Pomoc pre Centrum voľného času

Fond pridelil 100 € pre CVČ Orgovánova v Košiciach – pomoc pri oslave 65. výročia založenia Centra voľného času.

Pomoc pri liečbe onkologického ochorenia

Fond pridelil 400 € pre pani Cecokovú, ktorá sa ocitla v neľahkej situácii, kedy jej manželovi diagnostikovali onkologické ochorenie. Pomoc má slúžiť na pokrytie výdajov spojených s liečením.

Chcete sa pridať k podporovateľom fondu pomoci?

Chcem prispieť
© 2024 SOS n. f.
crossmenu