Rok 2015

Január

Príspevok mladému športovcovi

O pomoc nás požiadal mladý športovec Michal Matúš. Pomohli sme mu s malou troškou pri jeho plnení plánov a zdolávaní x-kilometrov a to s príspevkom 100 €.

Príspevok na pooperačné výdavky

Rodina pani Hudíkovej je v ťažkej finančnej situácii s chorou dcérou, ktorú teraz čaká operácia srdca. Poskytli sme jej finančnú pomoc 100 €, ktorá má zmierniť výdaje potrebné na jej vyliečenie.

Február

Príspevok na operáciu

300 € našej kolegyni Katke Gregorovej, ktorá absolvovala náročnú operáciu kolena, sme prispeli na veľmi vysoký poplatok súvisiaci s operáciou, ktorý nehradí poisťovňa.

Október

Športové aktivity pre mládež

O pomoc nás požiadal športový klub v Seni, ktorý vychováva v zložitých pomeroch mládež pre športové aktivity. Pre obmedzené zdroje nás jeden z jeho členov, pán Jozef Vaško požiadal o finančnú výpomoc. Rozhodli sme o pridelení symbolickej odmeny 100 €.

November

Operácia oka

Náš kolega Lukáš Rusnák, ktorý dlhé roky pracuje v sklade, okrem iného pripravuje celý deň drobné súčiastky, podstúpil finančne náročnú operáciu oka. Túto operáciu si musel uhradiť sám. Rozhodli sme sa ho podporiť sumou 300 €.

Pomoc pri rehabilitácii

Pani Helena Harajdová z Košíc, ktorá sama vychováva 3 deti, sa dlhodobo sa lieči z ťažkého zranenia s rizikom náročnej operácie chrbtice. Jej stav sa z dlhodobého pohľadu nezlepšuje. Vzhľadom na to, že jej lekári navrhli ako alternatívu finančne a časovo náročnú rehabilitáciu, rozhodli sme sa ju v tejto situácii podporiť čiastkou 300 €.

Chcete sa pridať k podporovateľom fondu pomoci?

Chcem prispieť
© 2024 SOS n. f.
crossmenu